درباره ما

موسسه فرهنگی دیجیتال امیری در سال ۱۳۹۷ با مدیریت رسول امیری با نام تجاری شفق با طراحی وب‌سایت ، اپلیکیشن و پروژه های چند رسانه ای و همکاری با سازمان ها و نهادهایی از جمله جهاددانشگاهی ،‌سازمان تبلیغات اسلامی و …شروع به کار کرد.
پس از آن با گسترش فعالیت، به طراحی وب‌سایت‌های خبری، شرکتی و سازمانی و صنعتی برای سازمان‌های و برند‌های معتبر روی آورد. اکنون یکی از جوانترین و پرکارترین شرکت‌های طراحی وب و خدمات آنلاین هستیم.

در این میان با پرورش نیروهای جوان در حوزه های مختلف کسب و کار دیجیتال در تربیت نیروی کار نقش ویژه ایفا کردیم.

طراحی و توسعه‌ی وب‌سایت

با یک تیم کامل، متشکل از ۱۰ مهندس و طراح خلاق و مسلط به جدیدترین تکنولوژی‌های وب، بهترین پلن را برای شما در نظر خواهیم گرفت!
ایده‌ها و برنامه‌هایتان را با ما درمیان بگذارید. کارشناسان ما از نقطه‌ شروع تا نهایی شده ایده‌تان با شما همراه هستند.


طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل

هر آنچه در مورد اپلیکیشن موبایلی که مدنظر دارید را با ما در میان بگذارید، ما با بهترین زبان‌ها و تکنولوژی‌های برنامه‌نویسی اپ را برای طراحی و توسعه ایده‌ شما در نظر خواهیم گرفت. کارشناسان ما برای مشاوره در مورد اپلیکیشن iOS و Android آماده هستند! تیم ما با توسعه‌دهندگان خلاق و طراحان خوش‌ذوق آماده ایجاد ایده‌های شماست!

دیجیتال مارکتینگ، SEO، SEM

امروزه کسب و کار‌‌ها از کانال‌های دیجیتالی مانند موتورهای جستجو، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل و وب‌سایت‌های خود برای ارتباط با مشتریان استفاده می‌کنند. به این معنی که شما باید مارکتینگ را در جایی که مخاطبین در حال گذراندن زمان هستند انجام دهید: در اینترنت!
ما در «نقطه‌چین» هر آنچه برای رشد کسب و کارتان نیاز دارید را فراهم آورده‌ایم. از شروع مسیر با طراحی و توسعه وب‌سایت و در طول مسیر با بازاریابی و تبلیغات دیجیتال!