درباره ما

موسسه فرهنگی هنری تدبیرپردازان شفق به عنوان یکی از فعالترین مجموعه های فعال در حوزه های مختلف فرهنگی،‌رسانه ای،‌پژوهشی و اجتماعی با تشکیل تیمی جوان و پر انرژی در حال نقش آفرینی در فضای فرهنگی استان قزوین و کشور می باشد .
در مدت فعالیت موسسه قراردادها و تفاهم نامه های مختلفی با مجموعه ها و دستگاههای اجرایی منعقد شده که این نشان می دهده که موسسه شفق توانسته به خوبی در مسیر ماموریت های خود قدم بردارد.

در این میان با پرورش نیروهای جوان در حوزه های مختلف کسب و کار دیجیتال در تربیت نیروی کار نقش ویژه ایفا کردیم.

طراحی و توسعه‌ی وب‌سایت

با یک تیم کامل، متشکل از ۱۰ مهندس و طراح خلاق و مسلط به جدیدترین تکنولوژی‌های وب، بهترین پلن را برای شما در نظر خواهیم گرفت!
ایده‌ها و برنامه‌هایتان را با ما درمیان بگذارید. کارشناسان ما از نقطه‌ شروع تا نهایی شده ایده‌تان با شما همراه هستند.


طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل

هر آنچه در مورد اپلیکیشن موبایلی که مدنظر دارید را با ما در میان بگذارید، ما با بهترین زبان‌ها و تکنولوژی‌های برنامه‌نویسی اپ را برای طراحی و توسعه ایده‌ شما در نظر خواهیم گرفت. کارشناسان ما برای مشاوره در مورد اپلیکیشن iOS و Android آماده هستند! تیم ما با توسعه‌دهندگان خلاق و طراحان خوش‌ذوق آماده ایجاد ایده‌های شماست!

دیجیتال مارکتینگ، SEO، SEM

امروزه کسب و کار‌‌ها از کانال‌های دیجیتالی مانند موتورهای جستجو، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل و وب‌سایت‌های خود برای ارتباط با مشتریان استفاده می‌کنند. به این معنی که شما باید مارکتینگ را در جایی که مخاطبین در حال گذراندن زمان هستند انجام دهید: در اینترنت!
ما در «نقطه‌چین» هر آنچه برای رشد کسب و کارتان نیاز دارید را فراهم آورده‌ایم. از شروع مسیر با طراحی و توسعه وب‌سایت و در طول مسیر با بازاریابی و تبلیغات دیجیتال!